Privātuma atruna 

Centrs MARTA privātuma atruna reglamentē savā mājaslapā apkopoto personas datu vākšanu, uzglabāšanu un izmantošanu. Piekļūstot šai mājaslapai, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis un sapratis šo privātuma atruna. Šajā privātuma atrunā aprakstīts veids, kā Centrs MARTA ievāc un apstrādā savas mājaslapas marta.lv apmeklētāju personīgos datus.

Kas mēs esam

Šī mājaslapa pieder un to pārvalda Biedrība „Centrs MARTA“ (reģistrācijas numurs 40008061978, juridiskā adrese Matīsa iela 49 - 3, Rīga), saukts par datu kontrolieri. Datu kontrolieris aizsargā un rūpējas par mājaslapas apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību. Datu kontrolieris apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumus — Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un citus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

Kādus datus mēs varam ievākt

Mēs varam apkopot un uzglabāt šādus datus par Jums:

  • Vietnes apmeklētājs vietnes sadaļā „Kontakti” ieraksta un nosūta savu vārdu, tālruni un elektroniskā pasta adresi, lai sazinātps Centru MARTA.
    Aktīvo darbību – nosūtīšanu — Centrs MARTA uzskata par atļauju tos izmantot saziņas nolūkā.
  • jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt mums.

Kā mēs varam izmantot ievāktos datus

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:

  • atcerētos Jūsu valodas izvēli;
  • vārda, tālruņa un e-pasts adreses saņemšanas mērķis ir Centra MARTA sazināšanās ar Jums;
  • atbildētu uz Jūsu informācijas pieprasījumiem;
  • novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus;
  • nodrošinātu Jūsu datu drošību.

Sīkdatņu atruna

Mēs izmantojam īslaicīgās (sesiju) sīkdatnes. Sesiju sīkdatnes atļauj mums izsekot Jūsu darbībām viena apmeklējuma sesijas ietvaros, bet tās pēc apmeklējuma netiek saglabātas Jūsu iekārtā. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu iekārtā starp sesijām. Mēs tās izmantojam, lai atcerētos Jūsu valodas iestatījumus.

Lietojam arī trešās puses sīkdatnes, lai nodrošinātu drošu mājaslapas darbību - kontaktformu sadaļā „Kontakti“ aizsargā reCAPTCHA un Google Privacy Policy un Terms of Service.

Šīs sīkdatnes ir obligātas mājaslapas darbībai.

Izmaiņas

Šī privātuma atruna var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma atrunas versija ir publicēta šajā mājaslapā.