2013. gada 24. janvāris

VirietisLV Centra MARTA diskusija

Vai vīrietis šodien spēj sniegt skaidru atbildi jautājumos par vērtībām, kad sabiedrībā nav nekādas skaidrības? Vilinājums ieviest vismaz kaut kādu noteiktību - lai cik greiza tā būtu - ir milzīgs. Atbildes būs, bet tām ir nepieciešams laiks, pacietība, iecietība un neatlaidība.

24. janvārī pl. 18.00 Birojnīcā par maskulinitāti, mačismu modernajā sabiedrībā diskutēja Kristaps Petermanis, Artūrs Mednis, Artis Svece, Klāvs Sedlenieks. Diskusiju ievadīja zviedru eksperti Klas Hyllander un Magnus Sjogren no organizācijas "Vīrieši pret vardarbību" (Män för Jämställdhet), sarunu moderēja Ansis Jurģis Stabinģis.

Skaties diskusijas video: http://politika.lv/article/virietislv-diskusija-tiesraide

Diskusiju organizēja centrs MARTA projekta Iedvesmo jauniešus ilgtspējībai! / INSPIRE Youth for Sustainability! / ietvaros ar Ziemeļvalstu ministru padomes biroja Latvijā atbalstu.

Lasi vēl
 MARTA piedalās starptautiskās apmācībās par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu
Cilvēku tirdzniecība

MARTA piedalās starptautiskās apmācībās par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu

Šī gada 4. un 5. septembrī Varšavā norisinājās EDSO (Eiropas Drošības un sadarbības organizācija) Demokrātisko iestāžu un cilvēktiesību biroja rīkotās apmācības par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu – jo īpaši Krievijas uzsāktā kara Ukrainā kontekstā....

2023. gada 20. septembris Lasīt vairāk
Jaunatnes programmas

"Youth+": tiešsaistes kursi, lai palīdzētu jauniešiem no riska grupām

“Erasmus+” stratēģiskās partnerības projektā “Youth+” līdztekus starptautiskām darbnīcām jauniešiem ar ierobežotām iespējām ir izstrādāts arī interaktīvi tiešsaistes kursi jaunatnes darbiniekiem, lai vairotu zināšanas par to, kā uzrunāt un atbalstīt jauniešus no...

2023. gada 19. septembris Lasīt vairāk