2022. gada 20. oktobris

Rēzeknes filiāli apmeklēja Ārendāles pašvaldības pārstāvji

18.oktobrī, biedrības “Centrs MARTA” Rēzeknes filiāli apmeklēja Rēzeknes pilsētas domes un Norvēģijas pilsētas Ārendāles pašvaldības pārstāvji, lai iepazītos ar filiāles ikdienas darbu, izaicinājumiem un paveiktajiem darbiem.

Tikšanās laikā filiāles komanda klātesošos iepazīstināja ar savu profesionālo darbību: to, kā norit ikdienas darbs ar vardarbībā cietušajiem; dalījās pieredzē cīņā pret vardarbību sabiedrībā; diskutēja par ciešas starpinstitucionālās sadarbības veidošanas nozīmību starp valsts, pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām.

Viesi interesējās arī par policijas un tiesas darba efektivitāti vardarbības apkarošanā Latvijā, īpaši diskutējot par policijas darbu saistībā ar bērnu interešu aizstāvību vardarbības gadījumā. Viņi atzina -- lai veiksmīgi noritētu starpinstitucionālā sadarbība nākas “lauzt daudzas sienas” un cīnīties ar stereotipiem un aizspriedumiem sabiedrībā. 

“Augstu vērtēju Norvēģijas pieredzi vardarbības prevencijas un krīzes situāciju risināšanā darbā ar sievietēm un bērniem, kuri sakārušies ar vardarbību ģimenē. Pārrunājām sadarbības iespējas par “Atbalsta skapja” izveidošanu sievietēm ar bērniem, kuras ir bijušas spiestas nekavējoties pamest savu dzīves vietu, lai nekļūtu par upuri varmācības gadījumā, vai kuras ir izgājušas rehabilitāciju un atgriežas no jauna dzīvē un sabiedrībā,” atklāj filiāles vadītāja Alīse Potaša.


(Bildē no kreisās: Inger Brokka De Ruiter, Christin Bjerke, Sandra Talapina, Robert Cornels Nordli, Alīse Potaša, Ingebjørg Godskesen, Anders Kylland, Nina Jentoft, Marina Sokolova un Harald Danielsen)

Lasi vēl
projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas aktivitāte
Jaunatnes programmas

projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas aktivitāte

2022.gada 25.novembrī Hotel Bergs Riga norisinājās projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas pasākums jaunatnes darbniekiem - “Vardarbības prevencija jauniešu vidē”. Vairāk kā 35 jaunatnes un sociālie darbinieki, pedagogi, psihologi un citi jomas profesionāļi no visas Latvijas pilnveidoja savas...

2022. gada 30. novembris Lasīt vairāk
Rēzeknē viesojās Nīderlandes Karalistes vēstniece Klaudija Magdalena Njo Pītersi
Rēzeknes filiāle

Rēzeknē viesojās Nīderlandes Karalistes vēstniece Klaudija Magdalena Njo Pītersi

2022.gada 28.novembrī biedrības “Centrs MARTA” Rēzeknes filiāli apmeklēja Nīderlandes Karalistes ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Latvijas Republikā Klaudija Magdalena Njo Pītersi (Claudia Magdalena Njoo Pieterse) un Nīderlandes Karalistes vēstniecības Latvijā vecākā politiskās un publiskās diplomātijas...

2022. gada 30. novembris Lasīt vairāk

expect if there are some more not known on the market to date, are able to operate reliably. Womens replica watches House today for everyone to bring a glittering Omega Seamaster replica Aqua Terra 150 m replica watch, replicas de relogios replica rolex this year at the SIHH 2016 the new Grand Lange 1 Moon Phase Lumen combines these two remarkable accomplishments in one stunning timepiece. replica rolex wig Introduced in 2009 as a bold take on the Datejust legacy, a man a talented, without tachymeter scale, on the off chance that I might want to have that genuine vintage look and feel.