2022. gada 9. septembris

Rēzeknes filiāle aicina pieteikties dalībai atbalsta grupā (papildināts 23.09.2022.)

“Centrs MARTA” Rēzeknes filiāle aicina pieteikties dalībai atbalsta jeb pašpalīdzības grupā sievietes, kuras cietušas no vardarbības. Nodarbības plānotas no 28.septembra līdz 14.decembrim klātienē, Rēzeknē vai attālināti, platformā ZOOM.  Nodarbību laikā būs iespēja saprast, kāpēc vardarbība ģimenē ir tik postoša, kā iespējams efektīvi tikt galā ar vardarbības sekām un kā nākotnē sevi pasargāt no vardarbības.

Dalība nodarbībās palīdzēs tikt galā ar vardarbības traumatisko pieredzi, sekmējot pārmaiņas turpmākajā dzīvē. Atbalsta grupa plānota bilingvāli (latviešu un krievu valodā, piemērojoties katras dalībnieces valodas prasmēm). 

PRECIZĒTS! 
Grupas tikšanās notiks klātienē Rēzeknē, Zemnieku ielā 16A, vai attālināti, platformā ZOOM,  trešdienu vakaros, trīs mēnešus (kopā plānotas 12 tikšanās reizes). Dalība atbalsta grupā ir bezmaksas!

Dalībnieču skaits grupā ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties atbalsta grupai līdz 25.09.2022., aizpildot anketu tiešsaistē ŠEIT vai zvanot pa tālr. +371 25648595 (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00), vai rakstot uz e-pastu rezekne@marta.lv.

Vairāk informācijas: rezekne@marta.lv vai pa tālr. +371 25648595

Grupu nodarbības tiek realizētas projekta “Empowerment of Women in Latvia” ietvaros un sadarbībā ar Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvaldi “Sociālais dienests”


Lasi vēl
Ko rāda tavas rozā brilles? MARTAs sarunu darbnīca festivālā LAMPA
Jaunatnes programmasRadošie projekti

Ko rāda tavas rozā brilles? MARTAs sarunu darbnīca festivālā LAMPA

Sestdien, 10. jūnijā pulksten 14.00, festivāla LAMPA Labklājības ministrija teltī “Rozā briļļu kapsēta” Centra MARTA Jaunatnes programmu vadītāja Madara Mazjāne vadīs sarunu darbnīcu “Ko rāda tavas rozā brilles?”, kas veltīta pusaudžiem. Madara sarunāsies ar Pusaudžu resursu centra...

2023. gada 5. jūnijs Lasīt vairāk
MARTA kopā ar nozares ekspertiem tirzā sadarbību vardarbības ģimenē gadījumos
Rēzeknes filiāleVardarbība

MARTA kopā ar nozares ekspertiem tirzā sadarbību vardarbības ģimenē gadījumos

Trešdien, 31. maijā, biedrība “Centrs MARTA” devās uz Daugavpili, lai piedalītos Labklājības ministrijas rīkotā darbseminārā – diskusijā par starpinstitūciju sadarbību vardarbības ģimenē gadījumos. Tajā piedalījās Valsts policijas, pašvaldības policijas, Valsts bērnu aizsardzības...

2023. gada 1. jūnijs Lasīt vairāk