2022. gada 9. septembris

Rēzeknes filiāle aicina pieteikties dalībai atbalsta grupā (papildināts 23.09.2022.)

“Centrs MARTA” Rēzeknes filiāle aicina pieteikties dalībai atbalsta jeb pašpalīdzības grupā sievietes, kuras cietušas no vardarbības. Nodarbības plānotas no 28.septembra līdz 14.decembrim klātienē, Rēzeknē vai attālināti, platformā ZOOM.  Nodarbību laikā būs iespēja saprast, kāpēc vardarbība ģimenē ir tik postoša, kā iespējams efektīvi tikt galā ar vardarbības sekām un kā nākotnē sevi pasargāt no vardarbības.

Dalība nodarbībās palīdzēs tikt galā ar vardarbības traumatisko pieredzi, sekmējot pārmaiņas turpmākajā dzīvē. Atbalsta grupa plānota bilingvāli (latviešu un krievu valodā, piemērojoties katras dalībnieces valodas prasmēm). 

PRECIZĒTS! 
Grupas tikšanās notiks klātienē Rēzeknē, Zemnieku ielā 16A, vai attālināti, platformā ZOOM,  trešdienu vakaros, trīs mēnešus (kopā plānotas 12 tikšanās reizes). Dalība atbalsta grupā ir bezmaksas!

Dalībnieču skaits grupā ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties atbalsta grupai līdz 25.09.2022., aizpildot anketu tiešsaistē ŠEIT vai zvanot pa tālr. +371 25648595 (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00), vai rakstot uz e-pastu rezekne@marta.lv.

Vairāk informācijas: rezekne@marta.lv vai pa tālr. +371 25648595

Grupu nodarbības tiek realizētas projekta “Empowerment of Women in Latvia” ietvaros un sadarbībā ar Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvaldi “Sociālais dienests”


Lasi vēl
Aicinām ziedot Austrumukrainas cilvēkiem
Attīstības sadarbība

Aicinām ziedot Austrumukrainas cilvēkiem

Mums ir jāsadzird Austrumukrainas cilvēki, kuri maksā šausmīgu cenu – mierīgie iedzīvotāji turpina būt Krievijas nežēlīgā kara upuri. Mēs turpinām sniegt atbalstu un palīdzību, mēs turpinām lūgt ziedot mierīgo iedzīvotāju vajadzībām, lai viņi izdzīvotu. Lūdzu ziedojiet, pārskaitot uz īpašu...

2022. gada 12. septembris Lasīt vairāk
Pārrunāti aktuālie dzimumu līdztiesības politikas jautājumi
Aktīvo iedzīvotāju fondsInterešu aizstāvība

Pārrunāti aktuālie dzimumu līdztiesības politikas jautājumi

Gatavojoties 14. Saeimas vēlēšanām, augusta izskaņā un septembra sākumā tikāmies ar triju politisko spēku ("Konservatīvie", “Apvienotais saraksts”, “Attīstībai / Par”, “Jaunā Vienotība”) pārstāvēm, lai pārrunātu aktuālākos dzimumu līdztiesības politikas...

2022. gada 9. septembris Lasīt vairāk

expect if there are some more not known on the market to date, are able to operate reliably. Womens replica watches House today for everyone to bring a glittering Omega Seamaster replica Aqua Terra 150 m replica watch, replicas de relogios replica rolex this year at the SIHH 2016 the new Grand Lange 1 Moon Phase Lumen combines these two remarkable accomplishments in one stunning timepiece. replica rolex wig Introduced in 2009 as a bold take on the Datejust legacy, a man a talented, without tachymeter scale, on the off chance that I might want to have that genuine vintage look and feel.