2022. gada 26. oktobris

Rēzeknē viesojās Norvēģijas Karalistes vēstniece Ine Mareng

2022.gada 24.oktobrī "Centrs MARTA" Rēzeknes filiālē viesojās Norvēģijas Karalistes vēstniece Ine Mareng un Norvēģijas Karalistes vēstniecības padomniece Iveta Medvida kopā ar savu komandu. Tikšanās laikā viesi tika iepazīstināti ar Rēzeknes filiāles darbību, speciālistiem un sniegtajiem pakalpojumiem.

Vēstniece Ine Mareng interesējās par finansējuma pieejamību nevalstiskajām organizācijām, valsts atbalstu un resursiem, kas jāiegulda finansējuma piesaistē, pieejamajiem projektu konkursiem un mācību iespējām, kā arī par Rēzeknes filiāles darbinieku un speciālistu personīgo drošību un policijas atbalstu un par sniegto pakalpojumu konfidencialitātes iespējamību.

Diskusijā tika apspriests arī lielais vardarbības upuru skaita pieaugums COVID-19 pandēmijas laikā, kara darbība Ukrainā un Ukrainas civiliedzīvotāju integrēšanās iespējas un izaicinājumi Latgales reģionā, kā arī Latgales iedzīvotāju izglītošanas un informēšanas nepieciešamība vardarbības atpazīšanā, prevencijā un savstarpējās reģionu iedzīvotāju iecietības un solidaritātes veicināšanā.

Tikšanās izskaņā tika apspriesti nākotnes attīstības plāni, pakalpojumu attīstīšana -- atbalsta sniegšana vardarbībā cietušiem bērniem un jauniešiem, rehabilitācijas procesā integrējot inovatīvas metodes.

Lasi vēl
Ko rāda tavas rozā brilles? MARTAs sarunu darbnīca festivālā LAMPA
Jaunatnes programmasRadošie projekti

Ko rāda tavas rozā brilles? MARTAs sarunu darbnīca festivālā LAMPA

Sestdien, 10. jūnijā pulksten 14.00, festivāla LAMPA Labklājības ministrija teltī “Rozā briļļu kapsēta” Centra MARTA Jaunatnes programmu vadītāja Madara Mazjāne vadīs sarunu darbnīcu “Ko rāda tavas rozā brilles?”, kas veltīta pusaudžiem. Madara sarunāsies ar Pusaudžu resursu centra...

2023. gada 5. jūnijs Lasīt vairāk
MARTA kopā ar nozares ekspertiem tirzā sadarbību vardarbības ģimenē gadījumos
Rēzeknes filiāleVardarbība

MARTA kopā ar nozares ekspertiem tirzā sadarbību vardarbības ģimenē gadījumos

Trešdien, 31. maijā, biedrība “Centrs MARTA” devās uz Daugavpili, lai piedalītos Labklājības ministrijas rīkotā darbseminārā – diskusijā par starpinstitūciju sadarbību vardarbības ģimenē gadījumos. Tajā piedalījās Valsts policijas, pašvaldības policijas, Valsts bērnu aizsardzības...

2023. gada 1. jūnijs Lasīt vairāk