2022. gada 26. oktobris

Rēzeknē viesojās Norvēģijas Karalistes vēstniece Ine Mareng

2022.gada 24.oktobrī "Centrs MARTA" Rēzeknes filiālē viesojās Norvēģijas Karalistes vēstniece Ine Mareng un Norvēģijas Karalistes vēstniecības padomniece Iveta Medvida kopā ar savu komandu. Tikšanās laikā viesi tika iepazīstināti ar Rēzeknes filiāles darbību, speciālistiem un sniegtajiem pakalpojumiem.

Vēstniece Ine Mareng interesējās par finansējuma pieejamību nevalstiskajām organizācijām, valsts atbalstu un resursiem, kas jāiegulda finansējuma piesaistē, pieejamajiem projektu konkursiem un mācību iespējām, kā arī par Rēzeknes filiāles darbinieku un speciālistu personīgo drošību un policijas atbalstu un par sniegto pakalpojumu konfidencialitātes iespējamību.

Diskusijā tika apspriests arī lielais vardarbības upuru skaita pieaugums COVID-19 pandēmijas laikā, kara darbība Ukrainā un Ukrainas civiliedzīvotāju integrēšanās iespējas un izaicinājumi Latgales reģionā, kā arī Latgales iedzīvotāju izglītošanas un informēšanas nepieciešamība vardarbības atpazīšanā, prevencijā un savstarpējās reģionu iedzīvotāju iecietības un solidaritātes veicināšanā.

Tikšanās izskaņā tika apspriesti nākotnes attīstības plāni, pakalpojumu attīstīšana -- atbalsta sniegšana vardarbībā cietušiem bērniem un jauniešiem, rehabilitācijas procesā integrējot inovatīvas metodes.

Lasi vēl
MARTA uzsāk kampaņu #ApturiVardarbību
Interešu aizstāvībaVardarbība

MARTA uzsāk kampaņu #ApturiVardarbību

Šodien, 8. martā, Sieviešu dienā Centrs MARTA sadarbībā ar Lietuvas Cilvēktiesību Centru un Nīderlandes Karalistes vēstniecību uzsāk kampaņu #ApturiVardarbību.Statistika atklāj satraucošu realitāti: saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldi, katra trešā (30,1 %) sieviete attiecībās...

2024. gada 7. marts Lasīt vairāk
Aktīvista Rokasgrāmata
Aktīvo iedzīvotāju fondsInterešu aizstāvībaJaunatnes programmas

Aktīvista Rokasgrāmata

Vai Tev ir vēlme kaut ko mainīt savā kopienā un ārpus tās? Vai vēlies kļūt par aktīvistu, taču nezini, ar ko sākt?Centrs MARTA vēlas Tevi iepazīstināt ar Aktīvista Rokasgrāmatu. Aktīvista Rokasgrāmata ir visaptverošs ceļvedis, kas ir izstrādāts īpaši jauniešiem, kas vēlas iegrimt aktivīsma un...

2024. gada 27. februāris Lasīt vairāk