2022. gada 26. oktobris

Rēzeknē viesojās Norvēģijas Karalistes vēstniece Ine Mareng

2022.gada 24.oktobrī "Centrs MARTA" Rēzeknes filiālē viesojās Norvēģijas Karalistes vēstniece Ine Mareng un Norvēģijas Karalistes vēstniecības padomniece Iveta Medvida kopā ar savu komandu. Tikšanās laikā viesi tika iepazīstināti ar Rēzeknes filiāles darbību, speciālistiem un sniegtajiem pakalpojumiem.

Vēstniece Ine Mareng interesējās par finansējuma pieejamību nevalstiskajām organizācijām, valsts atbalstu un resursiem, kas jāiegulda finansējuma piesaistē, pieejamajiem projektu konkursiem un mācību iespējām, kā arī par Rēzeknes filiāles darbinieku un speciālistu personīgo drošību un policijas atbalstu un par sniegto pakalpojumu konfidencialitātes iespējamību.

Diskusijā tika apspriests arī lielais vardarbības upuru skaita pieaugums COVID-19 pandēmijas laikā, kara darbība Ukrainā un Ukrainas civiliedzīvotāju integrēšanās iespējas un izaicinājumi Latgales reģionā, kā arī Latgales iedzīvotāju izglītošanas un informēšanas nepieciešamība vardarbības atpazīšanā, prevencijā un savstarpējās reģionu iedzīvotāju iecietības un solidaritātes veicināšanā.

Tikšanās izskaņā tika apspriesti nākotnes attīstības plāni, pakalpojumu attīstīšana -- atbalsta sniegšana vardarbībā cietušiem bērniem un jauniešiem, rehabilitācijas procesā integrējot inovatīvas metodes.

Lasi vēl
projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas aktivitāte
Jaunatnes programmas

projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas aktivitāte

2022.gada 25.novembrī Hotel Bergs Riga norisinājās projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas pasākums jaunatnes darbniekiem - “Vardarbības prevencija jauniešu vidē”. Vairāk kā 35 jaunatnes un sociālie darbinieki, pedagogi, psihologi un citi jomas profesionāļi no visas Latvijas pilnveidoja savas...

2022. gada 30. novembris Lasīt vairāk
Rēzeknē viesojās Nīderlandes Karalistes vēstniece Klaudija Magdalena Njo Pītersi
Rēzeknes filiāle

Rēzeknē viesojās Nīderlandes Karalistes vēstniece Klaudija Magdalena Njo Pītersi

2022.gada 28.novembrī biedrības “Centrs MARTA” Rēzeknes filiāli apmeklēja Nīderlandes Karalistes ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Latvijas Republikā Klaudija Magdalena Njo Pītersi (Claudia Magdalena Njoo Pieterse) un Nīderlandes Karalistes vēstniecības Latvijā vecākā politiskās un publiskās diplomātijas...

2022. gada 30. novembris Lasīt vairāk

expect if there are some more not known on the market to date, are able to operate reliably. Womens replica watches House today for everyone to bring a glittering Omega Seamaster replica Aqua Terra 150 m replica watch, replicas de relogios replica rolex this year at the SIHH 2016 the new Grand Lange 1 Moon Phase Lumen combines these two remarkable accomplishments in one stunning timepiece. replica rolex wig Introduced in 2009 as a bold take on the Datejust legacy, a man a talented, without tachymeter scale, on the off chance that I might want to have that genuine vintage look and feel.