2023. gada 20. marts

Noslēdzies atbalsta projekts jaunatnes darbinieku un palīdzošo speciālistu garīgajai veselībai un labsajūtai

Noslēdzies "Erasmus+" nodrošinātais projekts "Heartland", kura ietvaros divu gadu garumā tika radīti unikāli pašpalīdzības rīki izdegšanas prevencijai palīdzošajām profesijām, kas apvieno pieredzes izglītību brīvā dabā, kultūras mediāciju un apzinātību ar mākslas izpausmēm, lai palīdzētu profesionāļiem veidot noturību un pārvarēt izaicinājumus personīgajā un profesionālajā dzīvē.

"Jaunatnes darbinieki un palīdzības profesionāļi savā ikdienas darbā saskaras ar daudziem izaicinājumiem. Viņi strādā garas darba stundas, risina sarežģītus gadījumus un bieži ir pakļauti traumatiskiem notikumiem. Mēs uzskatām, ka, sniedzot viņiem iespēju mācīties, atjaunot spēkus un veidot saikni ar citiem atbalstošā un nenovērtējošā vidē, var būtiski uzlabot viņu garīgo veselību un labsajūtu," saka Zsuzska Juhász, ”Pieredzes Akadēmijas” trenere un viena no projekta dibinātājām.

Projekts piedāvā virkni aktivitāšu, tostarp 40 viegli apgūstamus un izmantojamus elastības rīkus (āra aktivitātes, mākslas izpausmes) un tiešsaistes kursu, kas paredzēti pašaprūpes, stresa pārvaldības un vispārējās labsajūtas veicināšanai.

Projektā var piedalīties visi jaunatnes darbinieki un palīdzošo profesiju pārstāvji, kuri ir ieinteresēti īstenot proaktīvu pieeju savai garīgajai veselībai un labklājībai. Dalība projektā ir bez maksas, un visi materiāli tiek nodrošināti.

Lai uzzinātu vairāk par projektu, apmeklējiet apakšlapu "Heartland of resilience". Projekta koordinators ir Academy of experience, bezpeļņas organizācija, kas atbalsta jaunatnes darbinieku un citu palīdzības profesionāļu garīgo veselību un labklājību, izmantojot neformālo izglītību Ungārijā. Projekta partneri ir Lugar Especifico no Portugāles, Marta Centrs no Latvijas un Outward Bound Romania no Rumānijas.

"Mūsu mērķis ir radīt atbalstošu un nenosodošu vidi, kurā dalībnieki var mācīties, atjaunot spēkus un sazināties ar citiem," turpina Zsuzska Juhász.

Rakstu ievietoja Beata Jonite
Lasi vēl
Panākta vienošanās par pirmajiem ES noteikumiem par vardarbības pret sievietēm apkarošanu
Interešu aizstāvībaVardarbība

Panākta vienošanās par pirmajiem ES noteikumiem par vardarbības pret sievietēm apkarošanu

ES likumdevēji panākuši provizorisku ilgi gaidīto vienošanos par noteikumiem, lai apkarotu ar dzimumu saistītu vardarbību un aizsargātu tās upurus, īpaši sievietes un vardarbības ģimenē upurus, liecina informācija Eiropas Parlamenta mājaslapā.Neoficiālā vienošanās, ko otrdien panāca Parlamenta...

2024. gada 8. februāris Lasīt vairāk
Drošības ABC: kas ir tehnoloģijās balstīta seksuālā vardarbība, un kur meklēt palīdzību
Aktualitātes

Drošības ABC: kas ir tehnoloģijās balstīta seksuālā vardarbība, un kur meklēt palīdzību

Šodien, 6. februārī, ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!” jau 21. gadu pēc kārtas tiek pieminēta Vispasaules Drošāka interneta diena, aicinot vairot zināšanas par drošību interneta vidē, lai mēs visi kopā veidotu nevardarbīgāku komunikāciju ikvienam, neatkarīgi no...

2024. gada 6. februāris Lasīt vairāk