2023. gada 10. augusts

MARTAs Rēzeknes filiāle piedalās dažādības vadības apmācībās “Skatu Punkti”

Centra MARTA Rēzeknes filiāle 9. augustā viesojās Lūznavas muižā, kur norisinājās dažādības vadības apmācības “Skatu Punkti”. Apmācību mērķis ir paaugstināt darba devēju un darbinieku kompetenci par diskriminācijas, dažādības vadības un iecietības jautājumiem.

Apmācību dalībnieki attīsta prasmi bez aizspriedumiem izturēties pret citādo, svešo un dažādo – jo sevišķi sociālās atstumtības un diskriminācijas riskiem pakļauto personu grupu aspektiem kā, piemēram, dzimums, vecums, invaliditāte, seksuālā orientācija, etniskā, rases vai reliģiskā piederība, patvēruma meklētāja, bēgļa vai alternatīvais statuss, reģionālā piederība.

Centra MARTA pārstāves iepazīstināja ar savu darbību, apskatīja varbarbības veidus un diskutēja par statistiku, kā arī atbildēja uz aktuāliem jautājumiem: “Kā atpazīt emocionālo vardarbību?”, “Kā palīdzēt cilvēkam, kurš cieš no emocionālas vardarbības” un “Kur meklēt informāciju par MARTAs pakalpojumiem?”. 

Tie bija tikai daži no jautājumiem, taču tie liecina par gatavību iesaistīties un būt līdzatbildīgiem cīņā pret mūsu sabiedrībā pastāvošo neiecietību un agresiju. Dažādi skatu punkti rosina domāšanu un veicina pārmaiņas!

#SkatuPunkti #sifnvofonds
Lasi vēl
 MARTA piedalās starptautiskās apmācībās par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu
Cilvēku tirdzniecība

MARTA piedalās starptautiskās apmācībās par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu

Šī gada 4. un 5. septembrī Varšavā norisinājās EDSO (Eiropas Drošības un sadarbības organizācija) Demokrātisko iestāžu un cilvēktiesību biroja rīkotās apmācības par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu – jo īpaši Krievijas uzsāktā kara Ukrainā kontekstā....

2023. gada 20. septembris Lasīt vairāk
Jaunatnes programmas

"Youth+": tiešsaistes kursi, lai palīdzētu jauniešiem no riska grupām

“Erasmus+” stratēģiskās partnerības projektā “Youth+” līdztekus starptautiskām darbnīcām jauniešiem ar ierobežotām iespējām ir izstrādāts arī interaktīvi tiešsaistes kursi jaunatnes darbiniekiem, lai vairotu zināšanas par to, kā uzrunāt un atbalstīt jauniešus no...

2023. gada 19. septembris Lasīt vairāk