2013. gada 11. aprīlis

MARTAs labdarības koncerti “Būšu!”

Aprīļa pirmajā nedēļā Stokholmā ar sirsnīgu atsaucību tika uzņemti MARTAs labdarības koncerti “Būšu!”, aicinot Zviedrijas sabiedrību pievērst uzmanību cilvēku tirdzniecības globālajam raksturam un rosināt atbalstīt Centra MARTA darbu un idejas

2. aprīlī centra MARTA prezentācija un koncerts norisinājās organizācijas Män för Jämställdhet (Vīrieši pret vardarbību) rīkotajā pasākumā.

3. aprīļa vakarā Stokholmā, Latvijas Republikas vēstniecībā Zviedrijas Karalistē pulcējās desmitiem latviešu un zviedru interesenti, lai baudītu MARTAs mūziku dziedātāju Ditas Lāces, Ilutas Lāces, Danas Indānes un ģitāras virtuozes Gundegas Graudiņas izpildījumā. Koncertu laipni organizēt palīdzēja Zviedrijas latviešu apvienība.

4. aprīlī labdarības koncerts norisinājās Kungsoras pilsētiņas Centra baznīcā (Centrumkyrkan). Koncertu organizēja mācītājs Sven-Gunnar Lidén un viņa draudze.

Koncerta programmā izskanēja latviešu tautas dziesmas no MARTAs pirmā skaņu diska Marta, klasiskā mūzika ģitāras virtuozes Gundega Graudiņas izpildījumā, kā arī dziesmas no MARTAs jaunākā skaņu diska Stipri vārdi.

Pēc koncerta publika tika iepazīstināta ar Centra MARTA darbību cilvēku tirdzniecības novēršanā un sieviešu tiesību aizstāvībā.

Sirsnīgi pateicamies Zviedrijas draugiem par atbalstu!

Es BŪŠU Zviedrijā: http://zla.lv/?p=2557
Lasi vēl
 MARTA piedalās starptautiskās apmācībās par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu
Cilvēku tirdzniecība

MARTA piedalās starptautiskās apmācībās par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu

Šī gada 4. un 5. septembrī Varšavā norisinājās EDSO (Eiropas Drošības un sadarbības organizācija) Demokrātisko iestāžu un cilvēktiesību biroja rīkotās apmācības par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu – jo īpaši Krievijas uzsāktā kara Ukrainā kontekstā....

2023. gada 20. septembris Lasīt vairāk
Jaunatnes programmas

"Youth+": tiešsaistes kursi, lai palīdzētu jauniešiem no riska grupām

“Erasmus+” stratēģiskās partnerības projektā “Youth+” līdztekus starptautiskām darbnīcām jauniešiem ar ierobežotām iespējām ir izstrādāts arī interaktīvi tiešsaistes kursi jaunatnes darbiniekiem, lai vairotu zināšanas par to, kā uzrunāt un atbalstīt jauniešus no...

2023. gada 19. septembris Lasīt vairāk