2013. gada 11. aprīlis

MARTAs labdarības koncerti “Būšu!”

Aprīļa pirmajā nedēļā Stokholmā ar sirsnīgu atsaucību tika uzņemti MARTAs labdarības koncerti “Būšu!”, aicinot Zviedrijas sabiedrību pievērst uzmanību cilvēku tirdzniecības globālajam raksturam un rosināt atbalstīt Centra MARTA darbu un idejas

2. aprīlī centra MARTA prezentācija un koncerts norisinājās organizācijas Män för Jämställdhet (Vīrieši pret vardarbību) rīkotajā pasākumā.

3. aprīļa vakarā Stokholmā, Latvijas Republikas vēstniecībā Zviedrijas Karalistē pulcējās desmitiem latviešu un zviedru interesenti, lai baudītu MARTAs mūziku dziedātāju Ditas Lāces, Ilutas Lāces, Danas Indānes un ģitāras virtuozes Gundegas Graudiņas izpildījumā. Koncertu laipni organizēt palīdzēja Zviedrijas latviešu apvienība.

4. aprīlī labdarības koncerts norisinājās Kungsoras pilsētiņas Centra baznīcā (Centrumkyrkan). Koncertu organizēja mācītājs Sven-Gunnar Lidén un viņa draudze.

Koncerta programmā izskanēja latviešu tautas dziesmas no MARTAs pirmā skaņu diska Marta, klasiskā mūzika ģitāras virtuozes Gundega Graudiņas izpildījumā, kā arī dziesmas no MARTAs jaunākā skaņu diska Stipri vārdi.

Pēc koncerta publika tika iepazīstināta ar Centra MARTA darbību cilvēku tirdzniecības novēršanā un sieviešu tiesību aizstāvībā.

Sirsnīgi pateicamies Zviedrijas draugiem par atbalstu!

Es BŪŠU Zviedrijā: http://zla.lv/?p=2557
Lasi vēl
Tiešsaistes seminārs  “Emocionālā un psiholoģiskā vardarbība. Starpinstitucionālā sadarbība gadījumu risināšanā un atbalsta iespējas
Aktualitātes

Tiešsaistes seminārs “Emocionālā un psiholoģiskā vardarbība. Starpinstitucionālā sadarbība gadījumu risināšanā un atbalsta iespējas"

2021. gada 30. novembrī no plkst. 11:00 līdz 14:15 aicinām visus interesentus uz tiešsaistes semināru “Emocionālā un psiholoģiskā vardarbība. Starpinstitucionālā sadarbība gadījumu risināšanā un atbalsta iespējas“. Semināru tiešsaistē varēs vērot gan "Centrs MARTA", gan Labklājības...

2021. gada 30. novembris Lasīt vairāk
Piedāvājam atbalsta grupas nodarbības vardarbībā cietušām personām
Vardarbība

Piedāvājam atbalsta grupas nodarbības vardarbībā cietušām personām

KAS, KUR, KAD? Online formātā (Zoom) Otrdienās no 12.oktobra 13:00-15:00 Kopā 12 nodarbības Nodarbības vadīs biedrības “Centrs MARTA” sociālā darbiniece un psiholoģe Pamatvaloda: latviešu. Veiksmīgai dalībai grupā nepieciešams saprast latviešu valodu. Runāt iespējams arī krieviski...

2021. gada 28. septembris Lasīt vairāk