2022. gada 7. septembris

Iespēja pieteikties mākslas terapijas nodarbībām (papildināts 15.09.2022.)

"Centrs MARTA" sadarbībā ar mākslas terapeiti Jūliju Volonts aicina pieteikties mākslas terapijas nodarbībām, kas paredzētas kā būtisks atbalsts vardarbībā cietušu sieviešu stiprināšanai. To laikā, izmantojot mākslas terapijas paņēmienus, tiks aktualizētas rūpes par sevi kā būtisks resurss traumatisku pārdzīvojumu pārvarēšanai.

PRECIZĒTS! Kopā plānotas četras (nevis kā iepriekš minēts - septiņas) mākslas terapijas nodarbības. Tās tiek finansētas no "Centrs MARTA" līdzekļiem. Nodarbības notiks angļu valodā, attālināti "ZOOM" platformā, taču nepieciešamības gadījumos var tikt nodrošināts tulkojums uz/no latviešu valodu.

Nodarbības plānotas trešdienās no plkst. 18.00 līdz 19.00 (19.oktobrī, 26.oktobrī, 2.novembrī, 9.novembrī).Dalībnieču skaits – līdz 10.
Dalība nodarbībās ir bez maksas!

Pieteikšanās dalībai līdz 24.septembrim, sūtot e-pastu uz liene.celmina@marta.lv.
Vairāk informācijas: liene.celmina@marta.lv.

Lasi vēl
 MARTA piedalās starptautiskās apmācībās par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu
Cilvēku tirdzniecība

MARTA piedalās starptautiskās apmācībās par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu

Šī gada 4. un 5. septembrī Varšavā norisinājās EDSO (Eiropas Drošības un sadarbības organizācija) Demokrātisko iestāžu un cilvēktiesību biroja rīkotās apmācības par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu – jo īpaši Krievijas uzsāktā kara Ukrainā kontekstā....

2023. gada 20. septembris Lasīt vairāk
Jaunatnes programmas

"Youth+": tiešsaistes kursi, lai palīdzētu jauniešiem no riska grupām

“Erasmus+” stratēģiskās partnerības projektā “Youth+” līdztekus starptautiskām darbnīcām jauniešiem ar ierobežotām iespējām ir izstrādāts arī interaktīvi tiešsaistes kursi jaunatnes darbiniekiem, lai vairotu zināšanas par to, kā uzrunāt un atbalstīt jauniešus no...

2023. gada 19. septembris Lasīt vairāk