2022. gada 18. oktobris

Cilvēku tirdzniecības novēršanas diena Eiropā 2022

Projekta "COALESCE" ietvaros un lai atzīmētu cilvēku tirdzniecības novēršanas dienu Eiropā, dalāmies ar rakstu “Kad tas beigsies?” (angļu valodā). To sagatavoja sieviete, kas ir cietusi no seksuālās ekpluatācijas un saņem atbalstu Vācijā organizācijā SOLWODI Deutschland e.V. kā cilvēku tirdzniecības upuris.


Savā liecībā viņa runā par "zvērestu", kas pazīstams kā "žužu". Šis zvērests tiek dots tradicionālā rituāla ietvaros Rietumāfrikas valstīs, lai saistītu sievietes ar viņu tirgotājiem. Atsaucoties uz apgalvojumu, ka sieviešu ievešana Eiropā un viņu ceļošanas dokumentu kārtošana maksā daudz naudas un ka nauda ir jāatlīdzina ar viņu darbu, tirgotāji konfiscē sieviešu dokumentus un pārdod viņas prostitūcijai. Rietumāfrikas sievietes, audzinātas tradīcijās ar spēcīgo ticību gariem, tiek psiholoģiski ietekmētas un iebaidītas ar šiem rituāliem. Šīs "smadzeņu skalošanas" rezultātā viņas ir pārliecinātas, ka parādu nemaksāšana izraisīs briesmīgas sekas, kas piemeklēs sievieti un viņas ģimeni. Tādā veidā tiek panākta sieviešu pakļaušana un, sastopoties ar varas iestādēm, policiju un palīdzības sniedzējiem, viņas neatklāj, ka ir cilvēku tirdzniecības upuri.

Speciālistu zināšanu trūkums par Āfrikas kultūru un “žužu” lomu lielā mērā ietekmē cilvēku tirdzniecības upuru situāciju Eiropas valstīs, jo rituālam ir milzīga ietekme uz sieviešu psiholoģisko un fizisko veselību.

Lasi pilnu bloga rakstu angļu valodā: COALESCE BLOG POST III FINAL 
Lasi vēl
projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas aktivitāte
Jaunatnes programmas

projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas aktivitāte

2022.gada 25.novembrī Hotel Bergs Riga norisinājās projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas pasākums jaunatnes darbniekiem - “Vardarbības prevencija jauniešu vidē”. Vairāk kā 35 jaunatnes un sociālie darbinieki, pedagogi, psihologi un citi jomas profesionāļi no visas Latvijas pilnveidoja savas...

2022. gada 30. novembris Lasīt vairāk
Rēzeknē viesojās Nīderlandes Karalistes vēstniece Klaudija Magdalena Njo Pītersi
Rēzeknes filiāle

Rēzeknē viesojās Nīderlandes Karalistes vēstniece Klaudija Magdalena Njo Pītersi

2022.gada 28.novembrī biedrības “Centrs MARTA” Rēzeknes filiāli apmeklēja Nīderlandes Karalistes ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Latvijas Republikā Klaudija Magdalena Njo Pītersi (Claudia Magdalena Njoo Pieterse) un Nīderlandes Karalistes vēstniecības Latvijā vecākā politiskās un publiskās diplomātijas...

2022. gada 30. novembris Lasīt vairāk

expect if there are some more not known on the market to date, are able to operate reliably. Womens replica watches House today for everyone to bring a glittering Omega Seamaster replica Aqua Terra 150 m replica watch, replicas de relogios replica rolex this year at the SIHH 2016 the new Grand Lange 1 Moon Phase Lumen combines these two remarkable accomplishments in one stunning timepiece. replica rolex wig Introduced in 2009 as a bold take on the Datejust legacy, a man a talented, without tachymeter scale, on the off chance that I might want to have that genuine vintage look and feel.