2022. gada 15. novembris

"Centrs MARTA" aicina uz pasākumiem ANO iniciatīvas "16 dienas pret vardarbību" ietvaros

Aktualizējot 16 dienas pret vardarbību, kas ir starptautiska ANO vispasaules iniciatīva pret dzimumā balstītu vardarbību, laika posmā no 25. novembra līdz 10. decembrim,  mēs organizējam vairākus pasākumus, kuros laipni aicināts piedalīties ikviens interesents.

 • 2022.gada 24.novembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Čiekurkalna 1.līnijā 1, Rīgā, notiks starptautiska konference “No vardarbības brīva rītdienas sabiedrība. Cietušā tiesību nodrošināšana un vardarbības veicēja saukšana pie atbildības”
  Konferences mērķis ir izvērtēt paveikto un dalīties ar labo praksi starpinstitucionālajā sadarbībā ģimenes vardarbības novēršanai un apkarošanai. Konferencē eksperti no Latvijas, Īrijas, Francijas un Nīderlandes dalīsies pieredzē par tiesisko regulējumu, lai nodrošinātu cietušo tiesības un sauktu pie atbildības vardarbības veicējus. Šī gada konferencē īpaša uzmanība tiks pievērsta emocionālajai vardarbībai.par vardarbību ģimenē ar fokusu uz emocionālo vardarbību.

  Konferences programma pieejama šeit: Programma_konference_No vardarbibas briva ritdienas sabiedriba_24-11-2022 
  Pieteikšanās konferencei (līdz š.g. 21. novembrim): https://ej.uz/no_vardarbibas_briva
  Tiešraidei varēs sekot līdzi mūsu Facebook lapā.

 • 2022.gada 25.novembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 "Hotel Bergs", Rīgā, notiks interaktīva konference jaunatnes darbiniekiem “Vardarbības prevencija darbā ar jauniešiem”, kuras laikā jaunatnes darbinieki aicināti uz:
  - savstarpēju iepazīšanos un pieredzes stāstiem no Jauniešu grupu metodoloģijas;
  - projekta Re-GROUP stāstu;
  - Neklusē.lv – mobinga mazināšana Latvijas skolās;
  - dalīšanos ar neformālās izglītības rīkiem vardarbības prevencijai jauniešu vidē;
  - darbnīcu par cilvēktirdzniecības klātbūtni mūsu kopienās un to, kas jāzin jauniešiem, lai pasargātu gan sevi, gan citus.

  Lai reģistrētos dalībai, lūgums līdz 18.novembrim aizpildīt šo formu: https://forms.gle/2gfvFmoM5hf4Gm5JA

 • 2022. gada 26.novembrī plkst. 18.00 Rīgā, Dzirnavu ielā 60A, plānota diskusija par mākslu kā uzticamu kanālu un drošu platformu cilvēkstāstiem, rosinot sociālas un politiskas pārmaiņas sabiedrības domāšanā un uzvedībā. Cik terapeitisks vai traumējošs ir dokumentāls pieredzes stāsts pašreizējā kara apstākļos, kas izstāstīts mākslas valodā? Cietušo dzīves risinās apstākļos, kad izvēles nav vispār, ir tikai cilvēka dvēsele, kuras izturības robežu nosaka vienīgi cilvēks pats (informācija sekos). Diskusiju atbalsta Vācijas vēstniecība un tā notiek COALESCE projekta ietvaros.
 • 2022. gada 7. decembrī plkst. 15.00 Rīgas Tehniskās Universitātes telpās Kronvalda bulvārī 1, Rīgā, notiks pasākums studējošajiem par vardarbības atpazīšanu un prevenciju, kā arī plānota platformas “DOMINO” prezentācija (informācija sekos).

 

Mūsu jaunumiem var sekot līdzi Facebook lapā, Twitter un Instagram.

Lasi vēl
projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas aktivitāte
Jaunatnes programmas

projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas aktivitāte

2022.gada 25.novembrī Hotel Bergs Riga norisinājās projekta Re-GROUP rezultātu izplatīšanas pasākums jaunatnes darbniekiem - “Vardarbības prevencija jauniešu vidē”. Vairāk kā 35 jaunatnes un sociālie darbinieki, pedagogi, psihologi un citi jomas profesionāļi no visas Latvijas pilnveidoja savas...

2022. gada 30. novembris Lasīt vairāk
Rēzeknē viesojās Nīderlandes Karalistes vēstniece Klaudija Magdalena Njo Pītersi
Rēzeknes filiāle

Rēzeknē viesojās Nīderlandes Karalistes vēstniece Klaudija Magdalena Njo Pītersi

2022.gada 28.novembrī biedrības “Centrs MARTA” Rēzeknes filiāli apmeklēja Nīderlandes Karalistes ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Latvijas Republikā Klaudija Magdalena Njo Pītersi (Claudia Magdalena Njoo Pieterse) un Nīderlandes Karalistes vēstniecības Latvijā vecākā politiskās un publiskās diplomātijas...

2022. gada 30. novembris Lasīt vairāk

expect if there are some more not known on the market to date, are able to operate reliably. Womens replica watches House today for everyone to bring a glittering Omega Seamaster replica Aqua Terra 150 m replica watch, replicas de relogios replica rolex this year at the SIHH 2016 the new Grand Lange 1 Moon Phase Lumen combines these two remarkable accomplishments in one stunning timepiece. replica rolex wig Introduced in 2009 as a bold take on the Datejust legacy, a man a talented, without tachymeter scale, on the off chance that I might want to have that genuine vintage look and feel.