Centrs MARTA
2020. gada 29. septembris

Centra MARTA darbnīcas Ziemeļvalstu dienas Rēzeknē ietvaros2020.gada septembrī Ziemeļvalstu dienas Rēzeknē ietvaros Centrs MARTA organizēja divas darbnīcas ARPC “Zeimuļs”.

Darbnīca 24.septembrī pulcēja 18 Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolas studentus ar mērķi: veicināt izpratni par dzimum[ne]līdztiesības aspektiem, izpausmēm, cēloņiem un sekām gan personiskajā, gan profesionālajā dzīvē. Kā arī diskutēt par konkrētiem rīcības soļiem un lēmumiem, ko ikviens varam veikt, lai ieguldītu cieņpilnākā un līdztiesīgākā vietējā kopienā un Latvijas sabiedrībā kopumā.

Savukārt, 25.septembra darbnīcā par tēmu “Pusaudži un veselīgas attiecības. Kas ir mobings un kā par to runāt ar pusaudžiem?”, piedalījās vairāk kā 20 jaunatnes lietu speciālisti, psihologi, sociālie darbinieki un citi profesionāļi, kuru ikdienas darba mērķauditorija ir pusaudži. Darbnīca tika veltīta speciālistu kompetenču pilnveidei saistībā ar mobinga prevenciju, atpazīšanu un atbilstošas palīdzības nodrošināšanu.

Pasākums tika organizēts ar EEA un Norway Grants atbalstu. Pasākumus atklāja Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard) un Norvēģijas vēstniecības pārstāve, vēstnieka padomniece Jannika Beine.

           

Lasi vēl
Jauniešu festivāls
Jaunatnes programmas

Jauniešu festivāls "Drosme rūpēties!"

Centra MARTA jauniešu festivāls "Drosme rūpēties!" no 24. līdz 26. augustam pulcēja jauniešus no visas Latvijas, kuri ir aktīvi iesaistījušies Centra MARTA Jauniešu grupās vairāku gadu garumā. Festivāla laikā jaunieši pilnveidoja zināšanas par tādiem tematiem kā - pubertāte un...

2020. gada 21. septembris Lasīt vairāk
Atklātā vēstule Polijas prezidentam un Polijas premjerministram
Interešu aizstāvība

Atklātā vēstule Polijas prezidentam un Polijas premjerministram

Ar atklātās vēstules Polijas prezidentam tekstu angļu valodā iespējams iepazīties šeit, savukārt ar vēstules premjerministram tekstu - šeit....

2020. gada 27. augusts Lasīt vairāk