2020. gada 29. septembris

Centra MARTA darbnīcas Ziemeļvalstu dienas Rēzeknē ietvaros2020.gada septembrī Ziemeļvalstu dienas Rēzeknē ietvaros Centrs MARTA organizēja divas darbnīcas ARPC “Zeimuļs”.

Darbnīca 24.septembrī pulcēja 18 Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolas studentus ar mērķi: veicināt izpratni par dzimum[ne]līdztiesības aspektiem, izpausmēm, cēloņiem un sekām gan personiskajā, gan profesionālajā dzīvē. Kā arī diskutēt par konkrētiem rīcības soļiem un lēmumiem, ko ikviens varam veikt, lai ieguldītu cieņpilnākā un līdztiesīgākā vietējā kopienā un Latvijas sabiedrībā kopumā.

Savukārt, 25.septembra darbnīcā par tēmu “Pusaudži un veselīgas attiecības. Kas ir mobings un kā par to runāt ar pusaudžiem?”, piedalījās vairāk kā 20 jaunatnes lietu speciālisti, psihologi, sociālie darbinieki un citi profesionāļi, kuru ikdienas darba mērķauditorija ir pusaudži. Darbnīca tika veltīta speciālistu kompetenču pilnveidei saistībā ar mobinga prevenciju, atpazīšanu un atbilstošas palīdzības nodrošināšanu.

Pasākums tika organizēts ar EEA un Norway Grants atbalstu. Pasākumus atklāja Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard) un Norvēģijas vēstniecības pārstāve, vēstnieka padomniece Jannika Beine.

           

Lasi vēl
 MARTA piedalās starptautiskās apmācībās par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu
Cilvēku tirdzniecība

MARTA piedalās starptautiskās apmācībās par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu

Šī gada 4. un 5. septembrī Varšavā norisinājās EDSO (Eiropas Drošības un sadarbības organizācija) Demokrātisko iestāžu un cilvēktiesību biroja rīkotās apmācības par cilvēktirdzniecības atpazīšanu un novēršanu – jo īpaši Krievijas uzsāktā kara Ukrainā kontekstā....

2023. gada 20. septembris Lasīt vairāk
Jaunatnes programmas

"Youth+": tiešsaistes kursi, lai palīdzētu jauniešiem no riska grupām

“Erasmus+” stratēģiskās partnerības projektā “Youth+” līdztekus starptautiskām darbnīcām jauniešiem ar ierobežotām iespējām ir izstrādāts arī interaktīvi tiešsaistes kursi jaunatnes darbiniekiem, lai vairotu zināšanas par to, kā uzrunāt un atbalstīt jauniešus no...

2023. gada 19. septembris Lasīt vairāk