2020. gada 29. septembris

Centra MARTA darbnīcas Ziemeļvalstu dienas Rēzeknē ietvaros2020.gada septembrī Ziemeļvalstu dienas Rēzeknē ietvaros Centrs MARTA organizēja divas darbnīcas ARPC “Zeimuļs”.

Darbnīca 24.septembrī pulcēja 18 Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolas studentus ar mērķi: veicināt izpratni par dzimum[ne]līdztiesības aspektiem, izpausmēm, cēloņiem un sekām gan personiskajā, gan profesionālajā dzīvē. Kā arī diskutēt par konkrētiem rīcības soļiem un lēmumiem, ko ikviens varam veikt, lai ieguldītu cieņpilnākā un līdztiesīgākā vietējā kopienā un Latvijas sabiedrībā kopumā.

Savukārt, 25.septembra darbnīcā par tēmu “Pusaudži un veselīgas attiecības. Kas ir mobings un kā par to runāt ar pusaudžiem?”, piedalījās vairāk kā 20 jaunatnes lietu speciālisti, psihologi, sociālie darbinieki un citi profesionāļi, kuru ikdienas darba mērķauditorija ir pusaudži. Darbnīca tika veltīta speciālistu kompetenču pilnveidei saistībā ar mobinga prevenciju, atpazīšanu un atbilstošas palīdzības nodrošināšanu.

Pasākums tika organizēts ar EEA un Norway Grants atbalstu. Pasākumus atklāja Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard) un Norvēģijas vēstniecības pārstāve, vēstnieka padomniece Jannika Beine.

           

Lasi vēl
Aicinām ziedot Austrumukrainas cilvēkiem
Attīstības sadarbība

Aicinām ziedot Austrumukrainas cilvēkiem

Mums ir jāsadzird Austrumukrainas cilvēki, kuri maksā šausmīgu cenu – mierīgie iedzīvotāji turpina būt Krievijas nežēlīgā kara upuri. Mēs turpinām sniegt atbalstu un palīdzību, mēs turpinām lūgt ziedot mierīgo iedzīvotāju vajadzībām, lai viņi izdzīvotu. Lūdzu ziedojiet, pārskaitot uz īpašu...

2022. gada 12. septembris Lasīt vairāk
Rēzeknes filiāle aicina pieteikties dalībai atbalsta grupā (papildināts 23.09.2022.)
Rēzeknes filiāle

Rēzeknes filiāle aicina pieteikties dalībai atbalsta grupā (papildināts 23.09.2022.)

“Centrs MARTA” Rēzeknes filiāle aicina pieteikties dalībai atbalsta jeb pašpalīdzības grupā sievietes, kuras cietušas no vardarbības. Nodarbības plānotas no 28.septembra līdz 14.decembrim klātienē, Rēzeknē vai attālināti, platformā ZOOM.  Nodarbību laikā būs iespēja saprast, kāpēc...

2022. gada 9. septembris Lasīt vairāk

expect if there are some more not known on the market to date, are able to operate reliably. Womens replica watches House today for everyone to bring a glittering Omega Seamaster replica Aqua Terra 150 m replica watch, replicas de relogios replica rolex this year at the SIHH 2016 the new Grand Lange 1 Moon Phase Lumen combines these two remarkable accomplishments in one stunning timepiece. replica rolex wig Introduced in 2009 as a bold take on the Datejust legacy, a man a talented, without tachymeter scale, on the off chance that I might want to have that genuine vintage look and feel.