2013. gada 30. augusts

Brīvprātīgais darbs mazina agresiju jauniešu vidū

Jēkabpilī MARTAs jauniešu grupu vasaras akcija vardarbības mazināšanai notika ar plašu vērienu svinētajos Motoru svētkos, kur risinājās gan Latvijas čempionāts ātrumlaivām Daugavā, rallijsprints Viduslatvija pilsētas ielās, dažādas atrakcijas lieliem un maziem, kur notika gan aviošovs, gan paraplānu veiklības sacensības un grandioza uguņošana.

Jēkabpils meiteņu grupu dalībnieces svētkos veica brīvprātīgo darbu un iesaistīja gan Jēkabpils jauniešus, gan citus svētku apmeklētājus MARTAs jauniešu iniciētajā akcijā.

Aktivitātes laikā rallija apmeklētāji tika iepazīstināti ar pret vardarbības akcijas mērķi un aicināti nebūt vienaldzīgiem, redzot vai dzirdot jebkura veida vardarbību, kas vērsta pret līdzās esošu cilvēku. MARTAs grupu jaunieši svētku dalībniekiem dalīja aproces ar pašu jauniešu veidotiem saukļiem. Gan jauniešu, gan arī pieaugušo atsaucība un ieinteresētība bija necerēti liela.

Jauniešu vasaras akcija notiek Ozola fonda (OAK foundation) projekta Sargā sevi – sargā līdzbiedrus ietvarā
Lasi vēl
Noslēdzies Re-GROUP Jaunatnes Projekts!
Jaunatnes programmas

Noslēdzies Re-GROUP Jaunatnes Projekts!

Noslēdzies Centra MARTA Jaunatnes programmu stratēģiskās partnerības projekts Re-GROUP: Pilnveidota un uzlabota Jauniešu grupu metodoloģija veselīgu attiecību veidošanai! Projekta aktivitātēs 28 mēnešu garumā tika iesaistīti vairāk kā 400 jaunieši (vecumā 12 līdz 18) un apmācīti vairāk kā...

2023. gada 22. marts Lasīt vairāk
MARTAs Paneļdiskusija ANO #CSW67 ietvaros
Interešu aizstāvība

MARTAs Paneļdiskusija ANO #CSW67 ietvaros

Pagājušonedēļ Ņujorkā notiekošajā NVO forumā un pilsoniskās sabiedrības sanāksmē notika MARTA organizētā paneļdiskusija. NVO forums no 5.-17.martam norisinājās paralēli 67. ANO Sieviešu statusa komisijas sanāksmei. Šajā pasākumā centrs MARTA nodrošināja drošu telpu, lai...

2023. gada 22. marts Lasīt vairāk