2013. gada 30. augusts

Brīvprātīgais darbs mazina agresiju jauniešu vidū

Jēkabpilī MARTAs jauniešu grupu vasaras akcija vardarbības mazināšanai notika ar plašu vērienu svinētajos Motoru svētkos, kur risinājās gan Latvijas čempionāts ātrumlaivām Daugavā, rallijsprints Viduslatvija pilsētas ielās, dažādas atrakcijas lieliem un maziem, kur notika gan aviošovs, gan paraplānu veiklības sacensības un grandioza uguņošana.

Jēkabpils meiteņu grupu dalībnieces svētkos veica brīvprātīgo darbu un iesaistīja gan Jēkabpils jauniešus, gan citus svētku apmeklētājus MARTAs jauniešu iniciētajā akcijā.

Aktivitātes laikā rallija apmeklētāji tika iepazīstināti ar pret vardarbības akcijas mērķi un aicināti nebūt vienaldzīgiem, redzot vai dzirdot jebkura veida vardarbību, kas vērsta pret līdzās esošu cilvēku. MARTAs grupu jaunieši svētku dalībniekiem dalīja aproces ar pašu jauniešu veidotiem saukļiem. Gan jauniešu, gan arī pieaugušo atsaucība un ieinteresētība bija necerēti liela.

Jauniešu vasaras akcija notiek Ozola fonda (OAK foundation) projekta Sargā sevi – sargā līdzbiedrus ietvarā
Lasi vēl
Piedāvājam atbalsta grupas nodarbības vardarbībā cietušām personām
Vardarbība

Piedāvājam atbalsta grupas nodarbības vardarbībā cietušām personām

KAS, KUR, KAD? Online formātā (Zoom) Otrdienās no 12.oktobra 13:00-15:00 Kopā 12 nodarbības Nodarbības vadīs biedrības “Centrs MARTA” sociālā darbiniece un psiholoģe Pamatvaloda: latviešu. Veiksmīgai dalībai grupā nepieciešams saprast latviešu valodu. Runāt iespējams arī krieviski...

2021. gada 28. septembris Lasīt vairāk
Ziņojums par labo praksi darbā ar bērniem, kas cietuši no cilvēku tirdzniecības un seksuālas izmantošanas
Cilvēku tirdzniecība

Ziņojums par labo praksi darbā ar bērniem, kas cietuši no cilvēku tirdzniecības un seksuālas izmantošanas

Šodien, atzīmējot Starptautisko dienu pret sieviešu un bērnu seksuālu izmantošanu un tirdzniecību, publicējam ziņojumu par labo praksi darbā ar bērniem, kas cietuši no cilvēku tirdzniecības un seksuālas izmantošanas. Ziņojumā apkopoti labās prakses piemēri no “Child 10” 2021....

2021. gada 23. septembris Lasīt vairāk