Projekts "A Safe Place"

Projekta nosaukums: “A Safe Place”

Ilgums: 01.09.2021. – 01.10.2022.

Finansējums: projektu atbalsta Baltijas jūras valstu padome

Vadošais partneris: Active Youth Association (Lietuva)

Partneri: Kompetenta Unga (Zviedrija), Centrs MARTA (Latvija), Active Women’s Association (Polija)

Projekta "A Safe Place" mērķis ir atbalstīt Baltijas valstīs dzīvojošās sievietes, kuras notiekošās vispasaules pandēmijas laikā arvien biežāk kļūst par vardarbības upuriem, kā arī izglītot tos, kuri vēlas uzzināt vairāk par vardarbību ģimenē, tajā skaitā speciālistus, kas strādā ar šo problēmu.

Projektā tiks pētīts, kā sieviešu drošība ir mainījusies pandēmijas laikā, ar mērķi nodrošināt mērķa grupas ar zināšanām, stratēģijām un metodoloģijām, kas nepieciešamas, lai risinātu šo sociālo problēmu un efektīvi atbalstītu vardarbībā cietušās. Projekts nodrošinās drošu vietu sievietēm, iespēju radošā veidā dalīties savās jūtās. Šīs aktivitātes būs iedvesmas avots arī tiem, kas strādā ar vardarbību ģimenē, jo viņi iegūtās prasmes varēs pielietot savā profesionālajā darbā. Šie mērķi tiks sasniegti, izmantojot plašu aktivitāšu klāstu, tostarp vieslektoru sarunas, seminārus, mācību vizītes, bezmaksas konsultācijas un meditācijas sesijas.

Projekta kontaktpersona: speciālistu komandas vadītāja Irina Mazurika, irina@marta.lv

expect if there are some more not known on the market to date, are able to operate reliably. Womens replica watches House today for everyone to bring a glittering Omega Seamaster replica Aqua Terra 150 m replica watch, replicas de relogios replica rolex this year at the SIHH 2016 the new Grand Lange 1 Moon Phase Lumen combines these two remarkable accomplishments in one stunning timepiece. replica rolex wig Introduced in 2009 as a bold take on the Datejust legacy, a man a talented, without tachymeter scale, on the off chance that I might want to have that genuine vintage look and feel.