2020. gada 29. septembris

Centra MARTA darbnīcas Ziemeļvalstu dienas Rēzeknē ietvaros2020.gada septembrī Ziemeļvalstu dienas Rēzeknē ietvaros Centrs MARTA organizēja divas darbnīcas ARPC “Zeimuļs”.

Darbnīca 24.septembrī pulcēja 18 Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolas studentus ar mērķi: veicināt izpratni par dzimum[ne]līdztiesības aspektiem, izpausmēm, cēloņiem un sekām gan personiskajā, gan profesionālajā dzīvē. Kā arī diskutēt par konkrētiem rīcības soļiem un lēmumiem, ko ikviens varam veikt, lai ieguldītu cieņpilnākā un līdztiesīgākā vietējā kopienā un Latvijas sabiedrībā kopumā.

Savukārt, 25.septembra darbnīcā par tēmu “Pusaudži un veselīgas attiecības. Kas ir mobings un kā par to runāt ar pusaudžiem?”, piedalījās vairāk kā 20 jaunatnes lietu speciālisti, psihologi, sociālie darbinieki un citi profesionāļi, kuru ikdienas darba mērķauditorija ir pusaudži. Darbnīca tika veltīta speciālistu kompetenču pilnveidei saistībā ar mobinga prevenciju, atpazīšanu un atbilstošas palīdzības nodrošināšanu.

Pasākums tika organizēts ar EEA un Norway Grants atbalstu. Pasākumus atklāja Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard) un Norvēģijas vēstniecības pārstāve, vēstnieka padomniece Jannika Beine.

           

See more
MARTA Panel Discussion During #CSW67
Advocacy

MARTA Panel Discussion During #CSW67

A panel discussion organized by MARTA took place at the NGO Forum and Civil Society Meeting in New York last week. The NGO forum took place from March 5-17 in parallel with the meeting of the 67th UN Commission on the Status of Women. At this event, the MARTA Center provided a safe space to hear the empowering stories of activists and...

2023. gada 22. marts Read more
Supporting Mental Health and Well-being of Youth Workers and Helping Professionals through non-formal educational tools
Youth programs

Supporting Mental Health and Well-being of Youth Workers and Helping Professionals through non-formal educational tools

The Erasmus+ “Heartland” Project has come to a close. "Heartland" was a unique initiative that combines outdoor experiential education, cultural mediation and mindfulness with art expression to help professionals build resilience and overcome challenges in their personal and professional lives. “Youth workers and...

2023. gada 20. marts Read more