Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


Prostitūcijas tiesiskais regulējums Latvijā un starptautiskās saistības prostitūcijas novēršanā, kā arī valsts institūciju nostāja prostitūcijas ierobežošanā ir viena no aktuālajām diskusijām Latvijā
09.01.2018


Meklējot iespējamus problēmu risināšanas veidus, Centrs MARTA sadarbībā ar Kanādas vēstniecību Latvijā organizē seminārus “Praktiskie aspekti prostitūcijas ierobežošanas likumdošanā: Kanādas pieredze”, kurus vadīs Monreālas policijas leitnants Dominiks Monšamps (Dominic Monchamp).

Semināri 11. janvārī notiks Valsts policijas koledžā un Iekšlietu ministrijā. Tajos tiks skatīti jautājumi par Kanādas pieredzi prostitūcijas izplatības mazināšanā, par 2014. gadā Kanādā pieņemto tiesisko regulējumu, kas paredz pie atbildības saukt seksa pircējus, ne prostitūcijā iesaistītās personas, kā arī par šī regulējuma piemērošanu praksē un tā efektivitāti.

Leitnants Dominiks Monšamps 20 gadus ir strādājis tiesībaizsardzības iestādēs, bet pēdējos 15 gados ir specializējies cilvēku tirdzniecības un seksuālās ekspluatācijas novēršanas jomā. Līdz ar to Latvijas ekspertiem un topošajiem policistiem būs iespēja uzklausīt  pieredzi un ieteikumus policijas darbam, izvērtēt apstākļus, kuri ir jāņem vērā, strādājot ar prostitūcijā iesaistītajām un seksuālajā ekspluatācijā cietušajām personām, lai sniegtu upuriem pienācīgu atbalstu, piemēram, izplatīto fenomenu, ka upuri suteneru parasti izjūt kā draugu un labvēli, kā arī  cietušo nespēju sevi vērtēt kā upuri, jo viņiem ir raksturīgas bailes būt nosodītiem un  kritizētiem.


Kontaktinformācija: www.marta.lv +371 67378539, centrs@marta.lv 
      Atpakaļ