Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


79546

Ko MARTA iesaka dzirdēt un redzēt festivālā LAMPA?
28.06.2017


Uz pierādījumiem balstīta diskusija ZINĀŠANAS PAR VĪRIEŠIEM

 

Piektdien, 30. jūnijā plkst. 14.00, Cēsu Pils parks, Skeptiskā telts

 

Vīrietība salīdzinoši nesen ir kļuvusi par dažādās zinātņu nozarēs pētītu tēmu un Latvijā tā gūst arvien plašāku uzmanību pēdējo gadu laikā. Tādēļ interesants un diskusijas vērts ir pats Skeptiķu telts uzstādījums - ko un cik daudz par vīriešiem Latvijā mums ļauj runāt un spriest pierādījumi un pierādījumos balstīti pētījumi? Jautājums ir paplašināms - kāda pierādījumiem ir loma teorētiskā un/ vai zinātniskā vīrietību pētniecībā? Kādas ir pierādījumu un zināšanu attiecības? Kāda loma pētījumos ir teorētiskām ideoloģijām vai vienkāršāk - pētnieka izvēlētai perspektīvai. Vai pierādījumi neizbēgami nav saistīti ar noteiktām interesēm, vērtībām un politiski vai ekonomiski motivētām programmām? Minētie un citi jautājumi diskusijā tiks risināti, skatot konkrētus piemērus Latvijas sabiedrībā, kuros pēdējā laikā ir ticis runāts par vīriešiem dzimumlomas perspektīvā.

 

 

Kustību darbizrāde CELIES AUGŠĀ, NĀC MAN LĪDZI!

 

Piektdien, 30 jūnijā, plkst. 14.00, Cēsu Pils parks, APGAISMO skatuve

 

"Celies augšā, nāc man līdzi ir iekļaujoša, fiziska un reflektīva pieredze, kas grupā spēcina indivīdu. Pārliecina par sevi: savu ķermeni, gribu, dvēseli un tuvāko."
Centrs MARTA tic, ka mēs ikkatrs esam atbildīgi un spējīgi veidot sabiedrību, kurā līdztiesība, savstarpējā sapratne un cieņa būtu ikdienas sastāvdaļa - kaut kas tikpat pašsaprotams un nepieciešams kā elpošana. Par to arī "Celies augšā, nāc man līdzi"!
Notikumu atbalsta NĪDERLANDES VĒSTNIECĪBA.
      Atpakaļ