Darba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


Centrs MARTA sarunu festivālā LAMPA 2019
26.06.2019


Arī šogad Centrs MARTA s sarunu festivālā LAMPA piedalīsies ar diviem pasākumiem: vienu 28. jūnijā plkst. 18.00 Ģimenes teltī un otru – 29. jūnijā plkst. 13.00 Zviedru teltī.

28. jūnijā notiks interaktīva darbnīca, kuras laikā dalībniekiem tiks dota iespēja iejusties situācijās, kādās nonāk vardarbības upuri, palīdzot saprast, ka lai arī izeja no destruktīvajām attiecībām pastāv, tā bieži vien nav vienkārša. Darbnīcas mērķis ir veicināt izpratni un empātiju pret tiem, kas cietuši no vardarbības ģimenē, interaktīvā veidā skaidrojot iemeslus un apstākļus, kas notur cietušo šādās attiecībās, savukārt 29. jūnijā aicināsim uz diskusiju par piekrišanu, kurā aplūkosim citu valstu pieredzi, mēģināsim izprast, vai tādas sociālas kustības kā #metoo ir pārmaiņu vēstnesis, un ja tā, kādas ir mūsu iespējas tās atbalstīt un piedalīties drošākas un brīvākas sabiedrības veidošanā, veicinot arī sabiedrības izpratni par emocionāli un fiziski netraumējošu, abpusēji pilnvērtīgu, priekpilnu seksuālo saskarsmi. Runāsim arī par pašu piekrišanas jēdzienu –kā orientēties šķietami tik neskaidrajā personisko robežu definīcijā, kur spēj apmaldīties ne tikai nepieredzējuši jaunieši vai varaskāri tēviņi, bet arī izglītoti un saprātīgi cilvēki gluži vienkārši tāpēc, ka mēs kā sabiedrība vēl tikai mācāmies sarunāties par seksu un seksualitāti ar cieņu pret otru.

Dalību festivālā LAMPA atbalsta:
Francijas vēstniecība
Francijas institūts Latvijā
Dānijas Karalistes vēstniecība
Somijas vēstniecība
Sabiedrības integrācijas fonds
Rīgas Ekonomikas augstskola
      Atpakaļ