Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


Ziemeļu ministru padomes projekts „Iedvesmo jauniešus ilgtspējībai!”Projektu atbalsta:
NORDEN Ziemeļu ministru padomes birojs Latvijā

Iedvesmo jauniešus ilgtspējībai! ir sadarbības projekts, kura ietvaros notika veiksmīgāko prakšu un labāko ideju pārnese un apmaiņa to Latvijas un Ziemeļvalstu profesionāļu starpā, kas ikdienā strādā ar jauniešiem un vietējo sabiedrību ilgtspējīgas attīstības un labklājības veicināšanā.

Projektu 2012./2013. gadā realizēja 3 nevalstiskas organizācijas:

Resursu centrs sievietēm MARTA
- organizācijas profils ir dzimumu līdztiesības veicināšana un sieviešu tiesību aizstāvība Latvijā.

Marthaforbundet - Zviedrijas somu apvienība MARTA Somijā, kas nodrošina pieaugušo izglītību un  pakalpojumus sievietēm, kas saistīti ar mājas dzīvi un ģimeni, sabiedrību, ekoloģisku dzīves veidu un kultūras jautājumiem.

Män för Jämställdhet (Vīrieši pret vardarbību) - Zviedrijas organizācija, kuras darbības joma ir dzimumu līdztiesības veicināšana un vardarbības novēršana. Preventīvais darbs noris ar zēniem un vīriešiem.

Projekta ietvaros notika darba metožu un labās prakses apmaiņa, kā arī meklēti risinājumi nākotnes stratēģijām darbā ar jauniešiem.

Projekta ietvaros Rīgā, Helsinkos un Stokholmā notika darbnīcas, semināri un diskusijas, kas bija atvērtas vietējai sabiedrībai. Šo aktivitāšu laikā bija iespējams iepazīties ar organizāciju darbību drošas vides, dzimumu līdztiesības, labklājīgas sabiedrības un ilgtspējīgas attīstības jautājumos, kā arī piedalīties vairākās praktiskās darbnīcās un sociāli atbildīgās mākslinieciskās aktivitātēs.

www.mfj.se
www.martha.fi
www.norden.lv
      Atpakaļ