Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


World Childhood Foundation (Pasaules bērnu fonds) projekts „Nulles tolerance vardarbībai pret bērniem”Projekta ieviešanas laiks: 01.01.2013. – 31.12.2013.
Projektu atbalsta: Pasaules Bērnu Fonds.
Projekta mērķa grupa: Vardarbībā cietuši zēni un meitenes, un viņu nevardarbīgie ģimenes locekļi.

Projekta mērķis:
Nodrošināt multidisciplināru komandas darbu, lai sniegtu ilgtspējīgu un efektīvu atbalstu seksuālajā vardarbībā cietušiem bērniem un viņu nevardarbīgajiem vecākiem, kā arī, lai mazinātu traumas sekas un atjaunotu viņu tiesības.

Sagaidāmā ietekme:
vismaz 10 seksuāli izmantoti bērni un viņu nevardarbīgie vecāki ir saņēmuši atbalstu. Projekta ietvaros jau ir sniegts atbalsts 7 mātēm un 10 bērniem, kuri cietuši vardarbībā. Analizējot projekta rezultātus, uzskatāmi ir redzami trūkumi valsts sociālā atbalsta un juridiskajā sistēmā. Gadījumu dokumentēšana un analīze sniedz vertīgu informāciju par nepieciešamajām izmaiņām, kas būtu veicamas valdībai, lai uzlabotu sociālā atbalsta un juridisko sistēmu Latvijā.
      Atpakaļ