Darba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


2018

Aktivitāšu mājā "Zaļkalni", Dobelē no 17.05-19.05 notika Centra "MARTA" projekta "Drosme rūpēties! Vardarbības prevencija jauniešu vidē" nometne

Aktivitāšu mājā "Zaļkalni", Dobelē no 17.05-19.05 notika Centra "MARTA" projekta "Drosme rūpēties! Vardarbības prevencija jauniešu vidē" nometne, kas pulcēja aktīvus jauniešus no Iecavas, Rīgas, Dobeles un Priekuļu zēnu un meiteņu grupām, vecumā no 13-18 gadiem.

Lasīt vairāk ...


PIEDĀVĀJUMS LATVIJAS JAUNIEŠIEM

Interaktīvas nodarbības par veselīgām, cieņā un līdztiesībā balstītām, savstarpējām attiecībām!

Lasīt vairāk ...

Noslēdzies diskusiju cikls Jelgavas novada jauniešiem “Par dzimumu līdztiesību”

Diskusijas kopumā pulcēja 130 jauniešus vecumā no 13 līdz 16 gadiem, no 5 dažādām Jelgavas novada skolām.

Lasīt vairāk ...


Drosme rūpēties! Vardarbības prevencija jauniešu vidē

Kapacitātes celšana darbā ar bērniem un jauniešiem, veidojot un pilotējot kultūrai specifisku metodoloģiju, kuras mērķis ir novērst vardarbību pret bērniem un jauniešiem, kā arī nodrošināt izglītības speciālistu apmācību tās īstenošanai.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejs un Centrs MARTA iniciatīva jauniešiem – “LĪDZAUTORI”

Sadarbībā ar gleznotāju Sandru Krastiņu Centrs MARTA realizēja iniciatīvu, kuras ietvaros Latvijas jaunieši tika aicināti uz sarunu par aktuāliem jautājumiem, meklējot to izteiksmi arī laikmetīgās mākslas valodā.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2019 (7)   
2018 (5)   
2017 (2)   
2013 (1)